Cybook Muse Fronlight
Cybook Muse Frontlight logo

Projektując Cybook Muse Frontlight, Bookeen chciał zrobić kompaktowy czytnik w technologii „edge to edge” („od krawędzi do krawędzi”) z podśwetleniem najnowszej generacji!

Kup teraz nasz czytnik

Cybook Muse Frontlight

Przełomowy design na każdą kieszeń

Design czytnika

Płaska konstrukcja tego czytnika opiera się na technologii „edge to edge” („od krawędzi do krawędzi”). Dzięki temu każdy milimetr ekranu jest odpowiednio wykorzystany, a podświetlenie rozprowadzone równomiernie. Waga Cybooka Muse to jedynie 160g. a grubość – 8mm. Dla tak zgrabnego czytnika nigdy nie zabraknie miejsca, w żadnym plecaku – lub kieszeni. Ekran ostry jak brzytwa I wcale nie mowa tu o krawędziach obudowy. Cybook Muse oferuje wręcz spektakularną rozdzielczość 758 x 1024. Litery w Twojej ulubionej książce jeszcze nigdy nie były aż tak wyraźne.

Podświetlenie do zadań specjalnych

Podświetlenie ekranu czytnika ebook

Nowy Cybook Muse teraz wyposażony został w chlubę firmy Bookeen – nowoczesne podświetlenie Frontlight. Dopracowana w każdym szczególe technologia rozprowadzania światła oraz wiele stopni regulacji jego natężenia to gwarancja komfortowego czytania w niemal każdych warunkach.

Minimalistyczny i inteligentny

Interface użytkownika cybook

Ulepszony interfejs Cybooka Muse to proste, ale bogate wnętrze ukryte w niewielkiej obudowie. Teraz oferuje on m.in. takie funkcje jak: tworzenie kolekcji, wyszukiwanie tekstu, organizacja notatek, wiele funkcji personalizacji, czy nowy tryb wygodnego czytania plików PDF.

Wydajny poliglota

Czcionka

Cybook Muse Frontlight zawiera czcionkę stworzoną specjalnie na potrzeby szybkiego i wygodnego czytania książek elektronicznych – Caecilia. Do dyspozycji mamy również trzy słowniki (francuski, niemiecki i włoski).

Czytanie PDFu nigdy nie było tak wygodne

Funkcja reflow w plikach PDF

Nowy tryb czytania plików PDF pozwala na automatyczne dopasowanie treści. Dzięki temu tekst oraz grafiki, zostają inteligentnie „rozbite” z trybu kolumn i dostosowane do szerokości ekranu czytnika. To znacznie ułatwia nie tylko czytanie, które nie wymaga w ten sposób dodatkowego powiększania danych fragmentów, ale również nawigację po e-booku. Plik PDF staje się niemal tak przystępny w czytaniu, jak typowo czytnikowy format.

Prawie cały miesiąc pracy baterii

Bareria

Wybierając ten model, wybierasz kompana, który będzie Ci towarzyszył codziennie, dokądkolwiek się udasz. Dzięki nieprzeciętnie wytrzymałej baterii Twój czytnik wytrzyma niemal miesiąc bez konieczności ładowania (przy czytaniu ok. pół godziny dziennie, przy wyłączonym Wi-Fi).

Gama akcesoriów

Czerwone etui Różne kolory etui

Modny design zasługuje na modne dodatki. Możesz uchronić Cybooka przed uszkodzeniem, a także ubarwić jego wygląd dzięki kolorowym etui. Do wyboru kolory: czarny, różowy, czerwony pomarańczowy.

Specyfikacja techniczna

Ekran 6" E Ink® Carta
16 odcieni szarości
Ekran dotykowy Wielodotyk 10 punktów
Waga 190gr (łącznie z baterią)
Wymiary 155 x 116 x 8 mm
Rozdzielczość 758x1024, 213 DPI
Podświetlenie ekranu Podświetlenie ledowe
20 poziomów
Przyjazne dla wzroku
Pamięć wewnętrzna 4GB
Gniazdo kart MicroSDHC
Wi-Fi Wi-Fi (802.11 b/g/n)
Obsługiwane formaty plików EPUB, PDF, HTML, TXT, FB2, DJVU
Pliki graficzne JPEG, PNG, GIF, BMP, ICO, TIF, PSD
Dodatki Kabel USB
Gniazdo rozszerzające Micro-USB V2.0
Bateria Akumulator Li-Pol (1900mAh)
Czas pracy na jednym ładowaniu do miesiąca (przy wyłaczonym Wi-Fi)
Procesor Cortex A8 1GHz
System operacyjny Linux
Przyciski Przyciski zmiany stron + przysick menu i podświetlenia
Oprogramowanie
  • Tryb PDF reflow, notaki,wyszukiwarka, zakładki,podkreślenia, biblioteka,20 rozmiarów czcionki, ustawienia wygaszacza ekranu, menadżer kolekcji
Przeglądarka WWW WebKit
Dodatkowe oprogramowanie BooReader
Adobe® Reader Mobile
Język interfacu Czeski, Duński, Niemiecki, Holenderski, Grecki, Angielski, Hiszpański, Fiński, Francuski, Chorwacki, Węgierski, Włoski, Norweski, Polski, Portugalski, Rumuński, Rosyjski, Szwecki, Turecki, Słowacki, Słoweński, Litewski, Chiński uproszczony & Chiński tradycyjny, Bułgarski.
Aktualizacja oprogramowania OTA (przez internet), karta SD , przez USB
Aktywacja OTA (przez internet), przez USB
Oferowana zawartość ponad 700 ebooków
Gwarancja 24 miesiące

Aktualności

Bookeen Saga

Prezentujemy nowość na rynku, czyli czytnik Bookeen Saga. Urządzenie jest dedykowane najmłodszym, lecz również amatorom ciekawych kolorystycznie czytników. Do wyboru mamy aż trzy kolory: żółty, zielony i granatowy. 

Zapraszamy do zapoznania się ze specyfikacją urządzenia oraz ofertą naszego sklepu!

Ranking czytników ebooków! Cybook Muse HD na 2 miejscu!

Jak wybrać czytnik ebooków? Na co warto zwrócić uwagę?

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem, który będzie pomocny osobom borykającym się z kupnem nowego czytnika. Cybook Muse Light występuje jako bohater główny! 

https://czytamrecenzuje.pl/1182/jak-wybrac-czytnik-ebookow-na-co-warto-zwrocic-uwage

Cybook Muse Light

14 października 2017 na blogu E-Czytanie.blogspot.com ukazała się recencja czytnika Cybook Muse Light. Zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu. 

https://eczytanie-eksiazki.blogspot.com/2017/10/recenzja-czytnika-cybook-muse-light_14.html

1 2 >